Головна » 2020 » Травень » 28 » Видавництво «Читаріум» (Віртуально-інформаційний проєкт «Новинки від видавництв»)

«Читаріум» – перша дитяча книгарня в центрі Харкова та однойменне видавництво.

Девіз «Читаріум»: «Допомогти дитині увійти в майбутнє, з усіма його проблемами і можливостями – місія дитячої книжки».

Видання дитячих книжок – це дуже велика відповідальність. Адже добрий смак формується у дитинстві. Не завжди яскраво – це красиво. В дитячих книжках все повинно бути на найвищому рівні – сюжет, малюнки, поліграфічне виконання.

Вже скоро маленькі читачі творитимуть майбутнє. Тобто вони житимуть не в минулому, а в майбутньому. Допомогти дитині увійти в це майбутнє, з усіма його проблемами і можливостями – місія дитячої книжки. Це і є головний критерій, що визначає хорошу дитячу книжку.

Видавництво «Читаріум»:

- вже 3 роки тримає курс на першокласну дитячу літературу: західні бестселери та українські хіти!
- пропонує дуже-дуже різні книги, аби кожен маленький слухач і самостійний читач разом із батьками знайшли саме ту, саме свою!
- доводить, що процес пізнання може бути захопливим!

"Читаріум" - креативне видавництво й атмосферна книгарня для маленьких книголюбів!

Категорія: Новинки від видавництв | Переглядів: 520 | Додав: estet | Теги: видавництво, Читаріум | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2020  »