Головна » 2024 » Червень » 18 » Великі наслідки простих кроків. Будьмо еко-свідомими!

Великі наслідки простих кроків. Будьмо еко-свідомими!
Вважають, що охорона природи – справа лише для дорослих, а від дітей нічого не залежить. Та ще й це дуже складно.

Насправді це не так. Діти так само можуть долучитися до збереження і навіть захисту довкілля. А ще виявляється, що навіть незначні зміни у щоденних діях можуть стати значним внеском до загальної справи збереження планети.

І все ж таки, які ж щоденні прості кроки допоможуть довкіллю і нам особисто?

1. Сортувати відходи і використовувати повторно. Відмовитися від поліетиленових пакетів та від одноразових пляшок, посуду.
2. Викидати менше харчів і споживати більше рослинної їжі.
3. Купувати менше одягу.
4. Змінити спосіб пересування.
5. Ощадити електроенергію та воду тощо.

Саме таким простим, але важливим крокам, які матимуть великі позитивні наслідки для природи, навчалися діти в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей. У відділі обслуговування учнів 5 – 9 класів відвідувачі роздивлялися і читали найкращі книги про природу, екологію, серед яких «Червона Книга України» та справжній бестселер «Діти проти пластику».

Отримані знання діти перевірили, виконуючи різні завдання екологічного квесту «Природі потрібна моя допомога».

Категорія: Події | Переглядів: 63 | Додав: estet | Теги: квест, екологія | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2024  »