Головна » 2022 » Серпень » 12 » Увага! П'яте завдання конкурсу «Лідер читання - 2022».

Увага! П'яте завдання конкурсу «Лідер читання - 2022».
Кожен народ має народні символи - те, що найбільше любить і шанує наш народ. В одних народів їх більше, в інших менше. Називаючи народний символ, можна дізнатися, про яку країну іде мова. Так, коли ми говоримо – клен, то знаємо, що це символ Канади.

Про народні символи складено багато пісень і легенд, вони використовуються в обрядах, звичаях. Їх вишивають на сорочках, рушниках. Народні символи – це наші святині.

Соняшник давно став символом української землі. Жовтий колір соняшника є символом віри в найкраще, поваги й радості. Соняхи – це також символ пам'яті про захисників України.

Отже, юні українці, до справи!

Подивіться майстер-клас Чернігівської обласної бібліотеки для дітей і спробуйте зробити самі квітку соняху. Сфотографуйте вашу роботу.

З 12 серпня до 21 серпня (включно) надішліть на пошту Чернігівської обласної бібліотеки для дітей ostrovskogo@online.ua фото ваших робіт - паперові соняхи.

Кожна якісна робота = 1 бал.

Зверніть увагу: обов’язково вказувати прізвище та ім’я учасника.

Хто ще не зареєструвався, вам сюди

Успіхів!

Категорія: Події | Переглядів: 196 | Додав: estet | Теги: Конкурс, Лідер читання, завдання | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2022  »