17:34 Успішно врятували Єнота з інформаційного полону. Інформаційно-навчальний проєкт «Медіаграмотність. Інформаційна гігієна» | ||||
![]() Учасники гри розділилися на чотири команди та з задоволенням виконували різні завдання в чотирьох раундах: «Правда чи фейк», «Новомова», «Єнот-полоскун» «Сірий кардинал». Граючи, діти вчилися протидії дезінформації та ворожим вкидам, розрізняти де правда, а де фейк, визначати ворожі впливи та як протистояти маніпуляціям на основі реальних кейсів. Розвивати критичне мислення цікаво, весело та корисно, якщо це робити через гру. Команда «Ховрахи» виборола перше місце та була нагороджена дипломом із символікою гри «НотаЄнота». А всі учасники отримали нові знання із медіаграмотності, які дуже важливі в умовах війни.
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |