Головна » 2014 » Вересень » 18 » Урочистості до 150 річчя від дня народження М.Коцюбинського

Урочистості до 150 річчя від дня народження М.Коцюбинського
В урочистостях до 150 річчя від дня народження М.Коцюбинського, які відбулися 17 вересня 2014 року в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка, обласна бібліотека для дітей ім. М.Островського представила книжкову виставку „М.Коцюбинський – дітям”.
Відомо, що у Михайла Коцюбинського багато творів для дітей, деякі з них спочатку були написані письменником для власних дітей, потім друкувалися в журналі „Дзвінок” і стали класикою української літератури, яку із задоволенням читають сучасні діти. Гості і учасники заходу мали можливість переглянути книги класика, такі як „Харитя”, „Ялинка”, „Маленький грішник”, „Казки”, „Оповідання для дітей” та ін. різних років видань.
Зацікавили присутніх також і фотоматеріали заходів, які проводить бібліотека до 150 річчя М.Коцюбинського – виставка-панорама „У гостини до письменника”, літературний портрет „Великий Сонцелюб”, буктрейлер „Я читаю Михайла Коцюбинського” (за оповіданням „Іванко та Чугайстир”).

Категорія: Події | Переглядів: 1265 | Додав: estet | Теги: ювілей, Сонцелюб, бібліотека ім.М.Островського, М.Коцюбинський | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2014  »