Головна » 2019 » Березень » 26 » Урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання-2019

Урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання-2019
Щороку навесні в обласній бібліотеці для дітей проходить урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання. Улюблене свято – свято книги, читання, спілкування, прикрашене особливим колоритом – дитячими дзвінкими голосами, гумором, зустрічами з письменниками. Своїми новими творами поділилися з дітлахами чернігівські дитячі письменники – Алла Сокол, Тетяна Пакалюк, Василь Буденний. Запальними танцями і дзвінкими піснями святковий настрій учасникам свята створили вихованці школи мистецтв при музичному коледжі ім. Л.Ревуцького.
У перенасичений інформацією час свято набуває особливого значення: допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві. Протягом тижня для юних читачів у бібліотеці пройдуть: день новинок, день книг-ювілярів, день періодичних видань, день ігор і розваг. Запрошуємо провести канікули разом із бібліотекою!

Категорія: Події | Переглядів: 609 | Додав: estet | Теги: Тиждень дитячого читання, тиждень книги | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2019  »

estet