Головна » 2023 » Червень » 8 » Україна гуртується! (Допомога для постраждалого населення Херсонщини)

Україна гуртується! (Допомога для постраждалого населення Херсонщини)
Знову і знову ворог завдає нещадних ударів по Україні. Знищення греблі Каховської ГЕС - безумовно, заздалегідь підготований системний злочин окупантів, які розуміють, що українська земля скоро буде повністю звільнена в результаті контрнаступів ЗСУ.

Але сьогодні південь країни опинився у страшному становищі – знищені будинки, приватні городи, ліси та садиби, захаращені поля, риба, що в великій кількості буде гнити на полях Півдня Херсонщини. Вся інфраструктура Херсонщини буде потребувати не стільки відновлення, скільки нового створення. Сум і жах охоплює кожного українця через черговий екологічний злочин окупантів.

Але ж ми УКРАЇНЦІ і ми НЕЗЛАМНІ! Вся країна згуртувалася навколо цього лиха, і, як великий мурашник, несуть і везуть люди допомогу для постраждалого населення Херсонщини.

Так, і колектив Чернігівської обласної бібліотеки для дітей зорганізувався і за один день зібрав потужну допомогу для наших людей, що постраждали внаслідок підступних дій ворога. Допомога включила найнеобхідніші речі на сьогодні: питна вода, одяг для дорослих і дітей, засоби гігієни, ковдри, постільна і натільна білизна, рушники, посуд, матраци.

Зібране було відвезене у волонтерський пункт збору і вже завтра відправиться до українців, які постраждали.

Хто бажає долучитися до акції допомоги, пункти збору тут:

• 9 червня з 12:00 до 18:00 у Школі містецтв за адресою 1-а вулиця Кордівка, 8. Перелік потрібного дивіться на фото.
• Шевченка 33-а: П'ятниця - з 13 до 16, субота - з 12 до 15;
• Гончаренко центр-партнер Чернігів education and culture (Чернігів,Шевченка, 9).

Єднайся, Україно! Не дамо ворогові жодного шансу зламати наш дух і волю!

Категорія: Події | Переглядів: 113 | Додав: estet | Теги: допомога постраждалим, волонтерство | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2023  »