Головна » 2022 » Липень » 11 » У бібліотеці завершилася гуманітарна акція «Разом – ми сила».

У бібліотеці завершилася гуманітарна акція «Разом – ми сила».
Чернігівська обласна бібліотека для дітей завершила акцію «Разом – ми сила». Співробітники бібліотеки, читачі і всі небайдужі активно відгукнулися на заклик бібліотеки про допомогу постраждалому внаслідок російської агресії мирному населенню Чернігівщини.

У бібліотеку принесли речі, необхідні для життя людям, які втратили майже все майно і житло. Допомога вийшла дуже потужною. Тут і одяг, і іграшки, і посуд, ковдри – і багато інших речей, які так необхідні для життя.

Зібрану допомогу Чернігівська обласна бібліотека для дітей передала благодійному фонду «Захистимо Україну», який донесе їх до місця призначення.

Фонд висловив велику подяку нашій бібліотеці, а ми дякуємо всім, хто долучився до акції і не був осторонь такої важливої справи!

Віримо в Україну, у Збройні сили України, в нашу Перемогу!

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, будемо продовжувати гуманітарні акції задля допомоги і нашої Перемоги! Разом – ми сила!

Категорія: Події | Переглядів: 393 | Додав: estet | Теги: Акція, допомога постраждалим | Рейтинг: 0.0/0

«  Липень 2022  »