Головна » 2020 » Жовтень » 7 » Твої найперші символи! ТРИЗУБ.

Твої найперші символи! ТРИЗУБ.
Юні друзі! Кожна держава має свої розпізнавальні символи. Це - ГЕРБ, ПРАПОР і ГІМН. Пропонуємо вам дізнатися про малий Державний Герб України – Тризуб.

З найдавніших часів тризуб шанується як магічний знак, оберіг.
Його зображення було найбільш уживаним у побуті українців. Точно невідомо, коли він з’явився на наших землях. Існує понад сорок версій, що пояснюють походження цього знака. Наприклад, знаряддя праці, якими давні люди обробляли землю, ловили рибу, захищалися, своїм виглядом нагадували тризуб.

Із здобуттям нашою країною незалежності, тризуб став національним державним символом України.

Запрошуємо вас завітати до Чернігівської обласної бібліотеки для дітей та познайомитися з книгами про малий Державний Герб України.

Більше дізнатися про тризуб ви зможете переглянувши відео:

Тризуб. Коротка історія герба України

Тризуб - Легенди України

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 493 | Додав: estet | Теги: герб України, тризуб, державні символи | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2020  »