10:53 «Торкнуся серця…». Поетичні читання до 85-річного ювілею Світлани Охріменко | ||||
![]() Так писати – це дійсно дар. Завідувачка відділу обслуговування учнів 5 – 9 класів Оксана Трухан запросила присутніх у світ, наповнений любов’ю талановитої землячки до рідних серцю батьківської хати, маминого хліба, села, де народилася, і міста, в якому жила і творила. Їм, а ще, звичайно, коханню, Світлана Петрівна присвячувала свої найкращі вірші і пісні. Ці поезії звучали і відлунювалися в душах людей. Кожен може знайти свої улюблені поезії у збірках «Моє святе освідчення в коханні», «Ностальгія за юністю», «Пісня з України», що є у фонді бібліотеки. Запрошуємо насолодитися лірикою Світлани Охріменко, зігрітися душею від її щирого поетичного слова. Отже, сьогодні у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей започатковано поетичні читання «Торкнуся серця...», куди ми радо запрошуємо своїх читачів. ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |