Головна » 2014 » Березень » 20 » Всеукраїнський тиждень дитячного читання - 2014

Всеукраїнський тиждень дитячного читання - 2014
Традиційний Всеукраїнський тиждень дитячого читання в цьому році урочисто відкривається на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей. На Чернігівщині відкриття відбулося в обласній бібліотеці для дітей ім.М.Островського, під час якого читачі, учні 2-3 класів 27 школи зустрілися із знаними чернігівськими письменниками, яких люблять і читають – Василем Буденним і Маргаритою Бордонос. Своїм виступом дітей і гостей свята порадував танцювальний колектив міської школи мистецтв «Каприз» (керівник Чирік Н.).
Дружбі дітей з книгою і комп’ютером присвячувалися театралізоване дійство та вірші, які читали діти.
У рамках Тижня під час весняних канікул в усіх дитячих бібліотеках області проходитимуть різноманітні заходи : зустрічі з письменниками, художниками, Дні краєзнавства, літературно-музичні свята, поетичні години, книжкові виставки тощо. Дитячі бібліотеки Чернігівщини радо вітають своїх юних читачів !

Заступник директора
ОДБ ім.М.Островського В.М.Вересоцька

Категорія: Події | Переглядів: 1969 | Додав: estet | Теги: М. Бордонос, В. Буденний, Тиждень дитячого читання | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2014  »