16:58 Тарасовими шляхами. Гра-мандрівка в бібліотеці | ||||
![]() З початком літніх канікул поспішають до бібліотеки вихованці літніх пришкільних таборів освітніх закладів Чернігова. Сьогодні діти взяли участь у захоплюючій грі-мандрівці «Тарасовими шляхами», присвяченій Тарасові Шевченку. Дізналися найцікавіші факти про найвідомішого українського митця, шукали відповіді, граючи у пізнавальні ігри, розгадували плутанки, надихалися історіями незламності і любові до рідної України. Канікули з бібліотекою – це яскраво, пізнавально і весело!
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |