Головна » 2023 » Червень » 14 » Свято малюнку у бібліотеці! Урочисте нагородження переможців обласного конкурсу дитячого малюнку «Я намалюю Україну без війни»

Сьогодні в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей відбулося справжнє свято творчості, мрій, фантазій, кольорів і надій - урочисте нагородження переможців обласного конкурсу дитячого малюнку «Я намалюю Україну без війни».

Конкурс було розпочато 20 березня 2023 року і приурочено Міжнародному Дню захисту дітей. Переможцями визначено 13 дітей Чернігова і області. Оцінювало творчі змагання почесне журі у складі:

- Клюй Тамари Миколаївни – директорки Чернігівської обласної бібліотеки для дітей;
Казакової Лариси Миколаївни – заступниці директора Чернігівської обласної бібліотеки для дітей;
- Федоритенко Тетяни Миколаївни – чернігівської художниці, викладачки чернігівської дитячої художньої школи, члена Спілки художників України;
- Дєдової Тетяни Якимівни – чернігівської художниці, викладачки чернігівської дитячої художньої школи, члена Національної Спілки художників України;
- Шульги Катерини Григорівни - завідувачки відділу науково-освітньої роботи Чернігівського обласного художнього музею імені Г.Галагана;
- Ніколаєвої Ольги Миколаївни – художника-оформителя Чернігівської обласної бібліотеки для дітей;
- Шеши Наталії Іванівни – завідувачки відділу методологічної роботи з дітьми Чернігівської обласної бібліотеки для дітей.

Робота журі була непроста, адже на конкурс було подано 250 робіт. Кількість учасників ще раз підтвердила важливість проведення конкурсів такого рівня, адже дітям сьогодні потрібна та ніша, де вони могли б залишити свої тривоги і страхи. І таким рятувальним колом для них стають змагання творчості.

Переможцями конкурсу стали:

У номінації «Молодша категорія дітей 3-6 років»:

• Сидоренко Поліна, 6 років, учениця Чернігівської художньої школи (викладач Дєдова Тетяна Якимівна), 3-тє місце.
• Єфименко Роман, м. Чернігів, 6 років, 3-тє місце.
• Чернявська Діана, 6 років, учениця Чернігівської художньої школи (викладач Дєдова Тетяна Якимівна), 2-ге місце.
• Почкай Софія, м. Куликівка, 6 років, 2-ге місце.
• Гасанова Софія, с. Вертіївки, Чернігівської області, 6 років,1-ше місце.

У номінації «Середня категорія дітей 7-12 років»:

• Мисик Діана, м. Городня, 11 років, 3-тє місце.
• Боровик Мирослава, 11 років, учениця Чернігівської художньої школи (викладач Ткач Олександр Іванович), 3-тє місце.
• Товстоп’ятова Амалія, 10 років, с.Вертіївка, Чернігівської області, 2-ге місце.
• Халімон Софія, м. Чернігів, 9 років, загальноосвітня школа № 27, 2-ге місце.
• Гариго Юлія, 9 років, м. Чернігів, загальноосвітня школа № 27, 1-ше місце.

У номінації «Старша категорія діти 13-16 років»:

• Коваленко Софія, 14 років, Чернігівська дитяча художня школа, (викладач Ткач Олександр Іванович), 3-тє місце.
• Бистревська Аліна, м. 13 років, 2-ге місце.
• Мороз Катерина, із селища Сосниця, 14 років, 2-ге місце.
• Василець Оксана, 13 років, учениця Чернігівської дитячої художньої школи (викладач Ткач Олександр Іванович), 1-ше місце.

У номінації «Комп’ютерна графіка» нагороджується

• Велічко Марія, 15 років, учениця Чернігівської міської школи мистецтв імені Любомира Бондарука (викладач Джемесюк Олександр Іванович), 1-ше місце.
У номінації «Спеціальна відзнака журі конкурсу» нагороджується
• Чех Кіра, 9 років, учениця Чернігівської дитячої художньої школи (викладач Ткач Олександр Іванович), за оригінальність передачі тематики конкурсу.

На святі були присутні переможці, всі члени журі, викладачі, батьки і друзі наших конкурсантів. Діти отримали почесні грамоти і подарунки, окремим сюрпризом стали обереги - ляльки-мотанки, зроблені нашими читачами на заняттях школи мотанки.

По завершенні церемонії нагородження, номінантів чекав ще один подарунок. З виставою до нас завітали давні друзі і партнери – колектив Чернігівського обласного театру ляльок ім..О.Довженка.

Свято вийшло надзвичайно приємним, по домашньому теплим і радісним.
Чернігівська обласна бібліотека щиро дякує всім учасникам конкурсу за активну участь, дорослим, які допомагали і підтримували своїх вихованців і учнів, всім-всім, хто долучився і допоміг зробити для наших дітей справжнє свято у ці непрості часи.

20 липня переможців і учасників конкурсу «Я намалюю Україну без війни» чекає ще один подарунок – виставка в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.

Завдяки нашим спонсорам діти отримали і солодкі подарунки. Дякуємо нашим давнім друзям і меценатам, які допомогли організувати для переможців день радості:

• Комунальне підприємство «Будинок книги»;
• Мережу магазинів «Школярик»;
• ФОП Волченко;
• Чернігівський хлібокомбінат №2.

Вітаємо нас всіх з перемогою у конкурсі і чекаємо на Перемогу над ворогом!

Категорія: Наші конкурси | Переглядів: 282 | Додав: estet | Теги: переможці, церемонія нагородження, я_намалюю_Україну_без_війни | Рейтинг: 3.0/1

«  Червень 2023  »