15:51 «Щоденник моєї війни». Книга чернігівської журналістки Олени Лазун | ||||
![]() Авторка книги «Щоденник моєї війни» журналістка Олена Лазун передала у подарунок читачам бібліотеки примірник, виданий в Ужгороді 2022 року. Дякуємо за подарунок! Про книгу детальніше йдеться в огляді на сторінках блогу «ПЕРЕЖИТЕ. Спогади про життя під час війни» в рубриці «Читаємо про війну»: https://starshviddil.blogspot.com/2024/04/blog-post.html
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |