Головна » 2020 » Травень » 15 » Що ти знаєш про Європу?

Що ти знаєш про Європу?
По-перше, кожен наш читач знає, що Україна – це теж Європа. Особливо враховуючи той факт, що саме на території нашої країни знаходиться її центр.

По-друге, скоро, а саме 16 травня, День Європи в Україні. Про історію, традиції свята, а також що відбудеться, коли натиснути на кнопочку, яка символізує точний центр Європи, дізнавайтесь на нашому Блозі «HELLO, Європа!»: https://eurowinlib.blogspot.com/2020/05/blog-post_15.html

А для найбільш допитливих читачів Чернігівської обласної бібліотеки для дітей – книжковий драйв «Дізнавайся про Європу»

Це книги, що захоплюють своїми розповідями, стрімко занурюють у світ цікавих історій і фактів про Європу. Гайда читати!

Європа у 12 уроках
Для чого слугує ЄС? Навіщо та в який спосіб його було створено? Як він функціонує? Що він уже дав своїм громадянам і які нові виклики постають перед ним сьогодні? Яку роль Європа відіграватиме на світовій арені? Це лише деякі питання, досліджені експертом ЄС Паскалем Фонтеном у своїй популярній брошурі «Європа у 12 уроках»

Відкрий для себе Європу!
Привіт! Ласкаво просимо до Європи! Ми приїхали з різних країн і говоримо різними мовами, але цей континент є для нас спільним домом. Рушаймо з нами й відкриймо для себе Європу разом! Це буде сповнена пригод подорож крізь час і простір, і ти дізнаєшся багато цікавих речей.

Європа-гра
Пропонуємо вам незвичайну книжку. Без сумніву, ви всі полюбляєте гратися. Адже гра – це розвага та, водночас, пізнання чогось нового. Саме для цього й написана «Європа-гра».
Книга-вікторина «Європа для дітей: Тремоло та його європейська місія»
Незвичайна історія в одній незвичайній книжці.

Та це не все! Переходь за посиланням, де знайдеш ще більше книг. Картинки активні. Натиснеш – і зможеш читати, розглядати і грати он-лайн.

Приєднуйся до європейців! Знаєш, чому це круто? Про це у мультику:

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 463 | Додав: estet | Теги: читання, День Європи, європа | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2020  »