16:53 Щира подяка благодійному фонду «Сучасна Україна» за допомогу бібліотеці | ||||
![]() З огляду на це, керівництво бібліотеки звернулося за допомогою в придбанні серверу до Благодійного фонду «Сучасна Україна», одним із напрямків роботи якого є захист та популяризація надбань національної культури в Україні та світі. Залучивши партнерів з польського фонду «Дружба без кордонів» (Fundacja Przyjazn Bez Granic), волонтери «Сучасної України» зуміли в найкоротші терміни підібрати необхідне обладнання, а 26 вересня 2023 року урочисто передали його нашій бібліотеці. Зробили це член Наглядової ради фонду «Сучасна Україна» Юрій Шеремет та Регіональний представник фонду у Чернігівській області Дмитро Ткаченко. «Сьогодні ворог веде боротьбу не лише на полі бою, але й інформаційному, культурному фронті. Його ціль позбавити нас своєї національної ідентичності, традицій, історії. Тому ми не вагаючись відгукнулись на прохання чернігівців і завдяки сприянню Fundacja Przyjazn Bez Granic (Фонд «Дружба без кордонів») зуміли допомогти Чернігівській обласній бібліотеці для дітей. Адже культура – це «внутрішній «бронік», що працює для захисту кожного з нас», - зауважив під час передачі серверу член Наглядової ради фонду «Сучасна Україна» Юрій Шеремет. В той же час Регіональний представник фонду у Чернігівській області Дмитро Ткаченко висловив слова вдячності польським партнерам і особливо підкреслив внесок у придбанні техніки президента фонду «Дружба без кордонів», пана Кшиштофа Рек та координаторки гуманітарних ініціатив польського фонду Тетяни Павлицької. Директорка Чернігівської обласної бібліотеки для дітей Тамара Клюй від імені всього колективу і 15000 читачів книгозбірні, висловила щиру подяку благодійникам за надану необхідну допомогу для якнайкращого обслуговування чернігівських дітей. "Діти – майбутнє нашої країни, заради якого ми працюємо на культурному фронті, а на передовій нас захищають наші військові, яким ми вклоняємося і дякуємо. Наше завдання сьогодні – зберегти дітей від викликів війни. Завдяки нашим друзям-благодійникам Благодійного фонду «Сучасна Україна» та польського фонду «Дружба без кордонів» (Fundacja Przyjazn Bez Granic) Чернігівська обласна бібліотека для дітей зможе працювати якнайкраще заради дитини і нашої перемоги", - зауважила Тамара Клюй. Щиро дякуємо і сподіваємося на подальшу співпрацю. ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |