Головна » 2023 » Січень » 12 » Щедрівка «Небо ясні зорі вкрили». Щедрує читачка Чернігівської обласної бібліотеки для дітей

Вечір 13 січня напередодні Старого Нового року називається Щедрим. Святкування його походить від дохристиянського звичаю. Стародавні українці вірили, що напередодні Старого Нового року потрібно просити у духів щедрого врожаю та благополуччя до будинку. Напередодні Старого Нового року, 13 січня, українці традиційно щедрують, бажаючи господарям кожного дому щастя та достатку в новому році. Групи щедрувальників піснями славлять господарів, бажають їм здоров'я і злагоди, за що отримують винагороду. Щедрувати можуть і дорослі, і діти, головне – бажати добра дому щиро та весело.

Дозвольте ж і нам защедрувати та побажати усіляких гараздів кожній українській родині, перемоги і миру нашій єдиній прекрасній країні Україні!

Щедрівку «Небо ясні зорі вкрили» (Музика: О. Стадник Слова: народні) виконує читачка Чернігівської обласної бібліотеки для дітей, переможниця обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2022» Яковищенко Анастасія.

Небо ясні зорі вкрили,
Нашу землю освітили.

Добрий вечір, господарю,
Ми принесли тобі дари.

Наші дари гарні та нові
В новім році для обнови.

Тільки вигулькнув на небі Місяць-Зорепас,
Щедрий вечір, добрий вечір завітав до нас!

Хай же будуть в році новім
Мир і щастя в вашім домі.
Добрим людям на здоров'я!

Категорія: Події | Переглядів: 130 | Додав: estet | Теги: Яковищенко А., щедрівка | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2023  »