Головна » 2024 » Березень » 21 » «Родинні посиденьки-2024» (традиції сімейного читання)

«Родинні посиденьки-2024» (традиції сімейного читання)
Сімейне читання – це не тільки читання дітям, а й спілкування сім’ї, зміцнення духовних зв’язків. Реалізація цього завдання можлива за умови спільної діяльності бібліотеки, школи і сім’ї. Саме ці три складові сприяють співпраці з родинами, постійному вдосконаленню виховних можливостей батьків, а також допомагає оволодіти навичками сімейного читання, усвідомити його значення.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей, зберігаючи сталі традиції промоції читання, оголошує про початок міського конкурсу «Родинні посиденьки-2024. Традиції сімейного читання», у співпраці з Управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради та Управлінням освіти Чернігівської міської ради.

Конкурс проводиться в два тури:

І тур: загальноміський відбірковий (творчі домашні завдання) - з 11 березня 2024 року по 19 квітня 2024 року.
ІІ тур: фінальний 27 квітня 2024 року. У фінал конкурсу виходять 5 родин.

Головна мета конкурсу – патріотичне, національне виховання дітей і підлітків, формування у них громадянської свідомості, почуття любові до рідного краю, знання культури Чернігівщини, пошани до пам’яті роду, підвищення читацької культури дітей, ролі книги і бібліотеки в суспільстві, організації культурного дозвілля через розвиток традиції читання в родині.

Докладніше про конкурс тут: http://surl.li/rueer

Запрошуємо всіх читачів, друзів бібліотеки і всіх, хто любить і поважає книгу долучитися до читацьких змагань.

Категорія: Оголошення | Переглядів: 121 | Додав: estet | Теги: родинні посиденьки, Конкурс | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2024  »

estet