15:36 Психологічний тренінг для підлітків від Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України. | ||||
![]() Психолог Наталія Веселова та волонтери Ольга Демиденко, Ірина Степанець та Марина Сміян провели для дев’ятикласників надзвичайно цікавий і змістовний тренінг на тему гендеру та гендерної рівності. Саме в підлітковому віці важливо розібратися в таких поняттях, як гендер, гендерні стереотипи та гендерна рівність. Це допоможе дитині, що формується як особистість, визначитися зі своєю роллю в суспільстві, протидіяти упередженням, правильно та гармонійно розвивати стосунки з людьми. Дякуємо фахівцям за співпрацю! ![]() ![]() ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |