Головна » 2015 » Березень » 24 » Проект "Людина світу". Нікола Тесла.

Проект "Людина світу". Нікола Тесла.
В обласній бібліотеці для дітей імені М.Островського продовжує роботу інтернет-проект «Людина світу». Сьогодні в рамках проекту діти 8 класу школи №27 подорожували у світ видатного генія Ніколи Тесли.
Вважається, що за всю історію людства було тільки дві великих особистості, два генії - Леонардо Да Вінчі і Нікола Тесла.
Підліткам було цікаво дізнатися, що саме Тесла вперше розробив принципи дистанційного керування, основи лікування струмами високої частоти, побудував перші електричні годинники, двигун на сонячній енергії. На його відкриттях, по суті, зросла вся енергетика сучасності.
Але багато своїх винаходів Тесла не запатентував, навіть не залишив креслень. Більшість його щоденників і рукописів не збереглося, і про деякі винаходи до наших днів дійшли лише уривчасті відомості і сотні легенд.

Категорія: Події | Переглядів: 1316 | Додав: estet | Теги: бібліотека ім. М.Островського, Нікола Тесла | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2015  »