Головна » 2024 » Березень » 7 » Продовжуємо активно наближати нашу Перемогу.

Продовжуємо активно наближати нашу Перемогу.
Чернігівська обласна бібліотека для дітей з самого початку війни в Україні 2014 року стала справжнім волонтерським центром міста і області. Враховуючи сталі традиції роботи бібліотеки з громадськими організаціями, школами, садочками, всі волонтерські акції, оголошені бібліотекою, знаходили гарячий відгук серед читачів бібліотеки та громадськості регіону.

За роки війни бібліотека провела безліч акцій на допомогу не тільки військовим, а також і мирному населенню:

• Збір книжок військовим і цивільним;
• Виготовлення листівок, дитячих малюнків, оберегів ляльок-мотанок;
• В’язання шкарпеток, шапок, шарфів;
• Допомагали грошима, ліками, солодощами, засобами гігієни тощо.
• На сьогоднішній день, починаючи з осені 2022 року працівниками і читачами сплетено 126 маскувальні сітки;
• Допомагали жителям Херсонської області після підриву Каховської ГЕС;
• Збирали допомогу для мирних жителів Бобровиці, які постраждали у 2022 році, під час облоги Чернігова;
• Збирали теплі речі (ковдри, пледи, подушки, спальні мішки) для захисників;
• Підтримували поранених військових у Чернігівському шпиталі.

Влітку 2023 року бібліотека організувала благодійний концерт на підтримку юного воїна Дмитра Терещенка, який втратив ногу у цій безжальній війні. За 2 години концерту було зібрано 25000 грн.

В лютому 2024 року КЗ «Чернігівська обласна бібліотека для дітей» долучилася до акції «Вареннячко», оголошеної БФ «Захистимо Україну», для випічки смаколиків для українських захисників. Колектив і читачі бібліотеки протягом 3-х днів зібрали близько 600 баночок смачної начинки для здоби. Варення було передано Чернігівському навчально-реабілітаційному центру для дітей з особливими потребами № 2 Чернігівської міської ради, кухарі якого і займаються готуванням випічки.

Приємною несподіванкою для колективу бібліотеки стало відзначення нашої роботи Подякою від міського голови Олександра Ломако «За активну громадську і волонтерську діяльність та з нагоди Міжнародного жіночого дня».

Дякуємо за високу оцінку нашої діяльності і продовжуємо активно наближати нашу Перемогу.

Категорія: Події | Переглядів: 45 | Додав: estet | Теги: волонтерство, подяка | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2024  »