Головна » 2024 » Жовтень » 4 » Приєднуйся до літературного конкурсу «Вчимося жити на Землі»!

Приєднуйся до літературного конкурсу «Вчимося жити на Землі»!
Дорогі учні 7-9 класів! Приєднуйся до літературного конкурсу «Вчимося жити на Землі»!

Маєте талант до письма і хочете поділитися своїми думками про безпеку? Тоді наш конкурс саме для вас!

Тема: «Комфортно там, де безпечно».

Що потрібно зробити:

• Написати вірш, оповідання або казку українською мовою на задану тему.
• Робота має бути оригінальною та не перевищувати 2-х сторінок (без титульної сторінки).
• Надіслати свою роботу на електронну адресу: nmc-chernihiv@ukr.net або nmc.chernihiv@dsns.gov.ua до 04 листопада 2024 року.

Чому варто взяти участь!

• Можливість проявити свої творчі здібності.
• Знайомство з новими друзями, які поділяють твої інтереси.
• Призи для переможців!

Важливо!

• Прийом робіт з 30 вересня по 04 листопада 2024 року.
• Оцінювання робіт відбудеться з 05 по 15 листопада 2024 року.
• Результати будуть оголошені 18 листопада на сторінках конкурсу та на сайті Чернігівської обласної бібліотеки для дітей.

Чекаємо! Положення про конкурс тут:

Категорія: Оголошення | Переглядів: 40 | Додав: estet | Теги: Конкурс, Вчимося жити_на_Землі | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2024  »