Головна » 2015 » Серпень » 19 » Прапор нашої Вкраїни

Прапор нашої Вкраїни
Синьо-жовтий прапор України –
Це безмежне небо, синє-синє,
А під небом золотіє нива,
І народ – і вільний, і щасливий.

Кожен народ має свої священні символи. Один з них – прапор. Напередодні відзначення Дня державного прапора відділ обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів організував справжнє яскраве свято. Наші читачі – вихованці дошкільного закладу № 39 з захопленням слухали українські пісні, вірші, побували у віртуальній казці-забавлянці разом з маленькою феєю, дізнались про прапори давніх часів та як своїми руками прикрасити державний прапор. Та найбільше задоволення діти отримали від перегляду мультфільму та малюнків на асфальті. Тепер кожен перехожий може помилуватись дитячою творчістю: тут і будинки, і квіти, національні прапори, навіть тризуб. В такий спосіб найменші громадяни нашої країни спільно з бібліотекою вчаться впізнавати символи України та любити її.

Категорія: Події | Переглядів: 1025 | Додав: estet | Теги: День прапора | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2015  »

estet