Головна » 2023 » Листопад » 23 » Польська полиця в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей. Dziękujemy!

Польська полиця в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей. Dziękujemy!
У рамках пілотного проєкту «Польська полиця в Україні», який ініціювали Міністерство культури та національної спадщини Польщі (МКіНС РП) і Міністерство культури та інформаційної політики України до Чернігівської обласної бібліотеки надійшло 40 примірників книг відомих польських авторів українською мовою.

Проєкт реалізується Інститутом книги в Польщі у співпраці з Українським інститутом книги.

Дякуємо за чудові книги, які порадують наших читачів!

Генрік Сенкевич «Quo vadis»
Генрік Сенкевич «Вогнем і мечем» (У трьох томах)
Генрік Сенкевич «Пан Володийовський»
Генрік Сенкевич «Потоп» (У двох томах)