Головна » 2019 » Січень » 23 » Положення про міський конкурс «Читаюча родина м. Чернігова-2019»

Положення про міський конкурс «Читаюча родина м. Чернігова-2019»
Міський конкурс проводиться усімнадцяте з 22 січня 2019 року по 23 лютого 2019 року управлінням освіти, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради, Чернігівською обласною бібліотекою для дітей.

І. Мета конкурсу.

Головне завдання традиційного конкурсу – патріотичне, національне виховання дітей і підлітків, формування у них громадянської свідомості, почуття любові до рідного краю, знання культури Чернігівщини, пошани до пам’яті роду, здійснювати це засобами української літератури, вітчизняної історії на прикладах життя видатних українців, земляків, а також привернення уваги батьків, школи, громадськості до відродження української традиції сімейного читання.

ІІ. Учасники конкурсу.

Учасниками конкурсу можуть бути родини з міста Чернігова у будь-якому складі з дітьми 7-17 років.
ІІІ. Умови конкурсу.

Конкурс проводиться в два тури:

І тур: загальноміський відбірковий (творчі домашні завдання) з 22 січня 2019 року по
21 лютого 2019 року.

ІІ тур: фінальний 23 лютого 2019 року.

ІV. Визначення переможців.

До 21 лютого 2019 року ЗНЗ подає заявку на участь у конкурсі разом з виконаним домашнім завданням (письмова творча розповідь на тему «Моє родове дерево» про історію свого роду, цікаві факти і події в житті родини, про традиції читання в сім’ї) до Чернігівської обласної бібліотеки для дітей (вул. Рокосовського, 22 «а»).
Останній день подачі заявки – 21 лютого 2019 року до 1700.
Журі залишає за собою право відбирати кращі творчі домашні роботи дітей і батьків для участі у фіналі конкурсу.
Фінал конкурсу відбудеться 23 лютого 2019 року о 1000 годині в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей (вул. Рокосовського , 22 «а», тел. 95-18-62. Координатор – Вечерська Галина Миколаївна).
Переможці конкурсу нагороджуються Грамотами та подарунками.

міського конкурсу
«Читаюча родина м. Чернігова - 2019»

І тур. Загальноміський відбірковий.
Підготувати домашнє завдання «Моє родове дерево» та надати на розгляд журі письмову розповідь про історію свого роду, про цікаві події і факти в житті родини, про традиції сімейного читання.
Визначеним фіналістам підготувати на фінал 23-го лютого презентацію родини (до 3-х хвилин) можна наживо або в електронному варіанті(флешка ).

ІІ тур. Фінал.
1. Творчий конкурс – презентація родини «Мудра книга і сім’я – все в житті здолаю я».
(до 3-х хвилин)
2. «Літературний марафон» знавців української та світової літератури.
3. Краєзнавчий інтернет-квест «Мій край – частинка України».
4. Міні-конкурс знавців української мови «Буває, що слово відомо давно, та знає не кожен, що значить воно» (пояснити значення фразеологізмів).
5. Відео-кліп «Бібліотека ІІІ тисячоліття» (цікаві факти із життя бібліотеки)
6. Ділова екскурсія бібліотекою «Родина у бібліотечному просторі»
7. Нагородження переможців.
8. Фотосесія.

До уваги учасників і фіналістів конкурсу!

Усі учасники конкурсу (діти і дорослі) за бажанням можуть відвідати безкоштовний Інтернет-центр в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей,взяти участь у міні-тренінгах та підготуватися до конкурсу у будь-який день, крім суботи.
Бажаємо успіхів!

Журі конкурсу:

Голова журі:
Котенко В.А. – заступник начальника відділу у справах сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.
Члени журі:
1. Клюй Т.М. – директор Чернігівської обласної бібліотеки для дітей.
2. Колозіна Н.В. – головний спеціаліст відділу культурного розвитку Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації
3. Горна О.В..– начальник відділу розвитку загальної середньої, дошкільної і позакласної освіти та виховання управління освіти Чернігівської міської ради.
4. Пакалюк Т.І. – письменниця.
5. Бурцева Л.П. – методист з бібліотечної роботи відділу виховної роботи і здорового способу життя ЧОІППО ім.. К.Ушинського

Секретар:
Вечерська Г.М.. – заступник директора Чернігівської обласної бібліотеки для дітей.

Категорія: "Читаюча родина" | Переглядів: 1112 | Додав: estet | Теги: Читаюча родина | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2019  »