Головна » 2017 » Серпень » 18 » Положення про ІІ обласний конкурс «Читаюча родина Чернігівщини - 2017»

Положення про ІІ обласний конкурс «Читаюча родина Чернігівщини - 2017»
Організатори конкурсу :
Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації, обласна організація Профспілки працівників культури, КЗ «Чернігівська обласна бібліотека для дітей» Чернігівської обласної ради, Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

І. Мета конкурсу
Головне завдання конкурсу - патріотичне, національне виховання дітей і підлітків Чернігівщини, формування у них громадської свідомості, сприяння формуванню готовності служити інтересам України засобами української літератури, вітчизняної історії на прикладах видатних українців; привернення уваги батьків, школи, громадськості до відродження українських традицій сімейного читання, підтримки читання дітей в будь-якому форматі в час цифрових технологій.

ІІ. Учасники конкурсу
Учасниками конкурсу можуть бути родини Чернігівщини у будь-якому складі з дітьми віком від 7 до 17 років.

ІІІ. Умови конкурсу
Конкурс проводиться в два тури:
І тур – 26 червня 2017р. – 15 серпня 2017р. - обласний відбірковий (творчі домашні завдання) До 15 серпня 2017р. учасникам конкурсу необхідно надіслати домашнє завдання (творчі розповіді про традиції сімейного читання у своїй родині з цікавими прикладами; обсяг до 3-х друкованих аркушів) до Чернігівської обласної бібліотеки для дітей за адресою : м.Чернігів, 14032, вул.Рокосовського, 22-а.
ІІ тур – фінал – 14 вересня 2017р.
Журі конкурсу залишає за собою право відібрати для фіналу кращі творчі роботи. Фінал конкурсу відбудеться о 1030 в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей (м.Чернігів, вул.Рокосовського, 22-а).
Координатори: Вересоцька Віра Михайлівна, тел.: 3-60-35,
Дорохова Оксана Валентинівна, тел. 95-18-62.

ІУ. Визначення переможців
Переможці конкурсу нагороджуються Грамотами та сувенірами, інформація про них дається на обласне радіо, обласне телебачення, розміщується на сайті обласної бібліотеки для дітей, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА.

обласного конкурсу
«Читаюча родина Чернігівщини - 2017»

І тур. Обласний, відбірковий.
1.Домашнє завдання:
• Підготувати письмову розповідь батьків про залучення своїх дітей до читання, про традиції читання в своїй родині з цікавими прикладами, фактами (до 3-х друкованих аркушів). Надіслати її до 15 серпня 2017 року до обласного журі (10032, м.Чернігів, вул.Рокосовського,22а).
Кращі роботи будуть відібрані до участі у фіналі.

2. Визначеним фіналістам: (після 15 серпня 2017р.)
 Підготувати на Фінал презентацію родини «Мудра книга і сім’я – все в житті здолаю я» (можна наживо або у вигляді слайдів (флешка) (до 3-х хвилин).
 Для оформлення у Фіналі книжкової виставки «Епохи і покоління: улюблені книги і автори» привезти з собою 1-2 улюблені книги батьків в дитинстві та 1-2 улюблені книги дітей. (Книги будуть повернуті)

ІІ тур. Фінал.
1. Творчий конкурс – презентація родини «Мудра книга і сім’я – все в житті здолаю я» (до 3-х хвилин).
2. Конкурс знавців української та світової літератури «Чи уважний я читач».
3. Міні-конкурс – контрольна з української «Голос батьків з усіх віків».
4. Ділова екскурсія бібліотекою «Бібліотека – це свобода читати, спілкуватися, це освіта і доступ до інформації».
5. Перегляд веб-сайту бібліотеки «Шлях до успіху пролягає через бібліотеку».
6. Нагородження переможців.
7. Фотосесія.

Категорія: "Читаюча родина" | Переглядів: 1489 | Додав: estet | Теги: Чернігівщина, Читаюча родина | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2017  »