15:51 Поетичний світ Лесі Українки… | ||||
![]() https://youtube.com/shorts/gPojTkqgkwo?si=HrH66B-ewtjbfeIm В дитинстві, і вже ставши відомою поетесою, Леся над усе любила багато читати, вслухатися в кожне слово рідної мови. Нам є чого навчитися, як з віршів, так і з самого життя Лесі Українки. Діти мали змогу перейнятися багатогранним творчим і життєвим шляхом української поетеси, її жагою до життя, героїзмом, безмежно міцною силою волі та щирою любов'ю до України. Як та пташка, Леся вірила: за зимою обов’язково прилине весна. Вона дуже любила весну, любила все радісне і прекрасне, і цю любов вона заповіла нам. Учні спробували себе у ролі акторів у ляльковій виставі «Біда навчить» за мотивами казки Лесі Українки. Поетичне слово Лесі Українки - це найгостріша зброя в боротьбі за визволення нашого народу! ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |