17:12 Поетичні читання «Торкнуся серця. Читаємо поезію Ліни Костенко» | ||||
![]() Її називають королевою української поезії ХХ сторіччя, яка в часи безвір’я повертала людям віру у слово, а також такі поняття, як гідність, національна честь і самоповага. Її біографія варта захоплення, поваги, і найменше - окремої розмови. Сьогодні ж про неї і за неї говорила її поезія. Дякуємо Ліні Василівні за цей неймовірний подарунок нам, її читачам. ![]() ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |