Головна » 2023 » Лютий » 7 » Пісні цієї війни... (кліп-огляд нової української музики)

Пісні цієї війни... (кліп-огляд нової української музики)
Продовжуємо знайомити вас, друзі, з музикою цієї війни. Це чергові чудові роботи український музикантів. Дуже красиво, якісно, патріотично. Герої пісень - люди з великим серцем, наші воїни світла - низький їм уклін. Тож слухаймо, підспівуючи, та робімо кожен на своєму місці все можливе для великої ПЕРЕМОГИ. Ми вистоїмо! Ми переможемо! СЛАВА УКРАЇНІ!

ТОП пісень України за весь рік! Хіти і тільки Хіти! Слухай українське!

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ (OFFICIAL VIDEO)
Пісня «Повернись живим» написана з емоцією віри в те, що Україна обов’язково Переможе у війні, а українські військові повернуться додому живими і здоровими. Трек показує, що абсолютно усі українці чекають своїх Героїв вдома з Перемогою.

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ - Най би вже весна
Композиція №1 з 3
Мамині слова
Композиція №2 з 3
Зорi Запалали (Unplugged)
Композиція №3 з 3

Пісні - присвячення чоловікам, які боронять Україну - сміливим, сильних духом, кращим, найдорожчим !!!

INTUI - Доля
#Доля #ukrainewar #ukraine
Основна думка, яка закладена у тексті, має єдиний посил: показати світові ті емоції, які переживав кожен, хто називає себе українцем. Той ранок, під вибухи якого прокинулась країна, термінове оголошення нашого президента та повне нерозуміння, що робити далі.

SPIV BRATIV - Бахмут

Антитіла - Фортеця Бахмут / Lyrics video

Пісні народжені війною!! Українська музика!

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 116 | Додав: estet | Теги: пісні війни | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2023  »