Головна » 2018 » Березень » 15 » Підсумки VІІІ обласного конкурсу «Хай весь світ дивують нині діти неньки України»

Підсумки VІІІ обласного конкурсу дитячої літературної творчості «Хай весь світ дивують нині діти неньки України» підбиті в знаменний для бібліотеки рік, адже в 2018 році Чернігівська обласна бібліотека для дітей, найстаріша дитяча бібліотека в Україні, відзначає своє 120-річчя. На конкурс з усієї Чернігівщини надійшло близько 120 творчих робіт – віршів, казок, оповідань, літературних замальовок.
Твори юних авторів були присвячені Україні, рідному краю, природі, дитинству. Члени журі уважно і ретельно вивчали кожен твір. Ми вітаємо переможців, що посіли 1-3 місця, їхні твори розміщуватимуться на сайті бібліотеки.
Щиро вдячні вам, шановні переможці, вашим батькам, вчителям, бібліотекарям – за допомогу. Ми дякуємо всім учасникам конкурсу, впевнені, що ваші головні успіхи ще попереду, наполегливості, перемог, віри в себе! Восени вже розпочнеться ІХ конкурс! Запрошуємо взяти в ньому участь.

Журі обласного конкурсу «Хай весь світ дивують нині діти неньки України»

Переможці
VІІІ обласного конкурсу дитячої літературної творчості
«Хай весь світ дивують нині діти неньки України»

Молодша група

Номінація «Проза»

І місце – «Небажаний подарунок», Панченко Ольга, м. Мена, 7 клас.
ІІ місце – «Справжній друг», Сидоренко Даша, м. Прилуки, 6 клас.
ІІІ місце – «Пригоди у підводному царстві», Захарченко Маша, м. Мена, 13 років.

Заохочувальні місця:

IV місце – «Вербові котики», Моценко Матвій, Бірківська ЗОШ Менського району, 9 років.
ІV місце – «Рожеві окуляри», Татарин Софія, с. Сядріно, Корюківський район.
V місце – «Мрії маленької дитини про майбутнє України», Сидоренко Арсен, 11 років, Корюківський район.
VІ місце – «Подарунок для Баби Яги», Макаренко Ігор, 8 років, Хмільницька сільська бібліотека-філія.
VІ місце – «Слоник – мандрівник», Макаренко Роман, 10 років, Хмільницька сільська бібліотека-філія.

Номінація «Поезія»

І місце – «Зайчик – пустунець», Софія Башинська, 3 клас, Корюківська ЗОШ № 1.
ІІ місце - «Дерева взимку», Шульжик Єлизавета, 10 років, БОШ ім.Х.Алчевської.
ІІІ місце – «Нас не поставить ворог на коліна», Кондращенко Аліна, 7 клас, гімназія ім. П. Куліша.
ІІІ місце – «Осінь», Матвійченко Ростислав, 6 клас, Ніжинська міська ЦБС.

Заохочувальні місця:

IV місце – «Українська мова», Васильєва Вікторія, 3 клас, Городнянська спеціалізована школа-інтернат.
V місце – «Україно моя», Лисенко Дарина, 7 клас, Городнянська спеціалізована школа-інтернат.
VІ місце – «Справжній друг», Ващенко Вікторія, 4 клас, Варвинська ЗОШ.

Старша група

Номінація «Проза»

І місце – «Війна – страшне лихо», Нікитенко Валерія, Коропська ЗОШ, 11 клас.
І місце – «Усе починається з любові», Фанта Юлія, смт. Срібне, 9 клас.
ІІ місце – «Хати – пустки», Картель Ірина, с. Волосківці Менського району, 8 клас.
ІІ місце – «Пан Елгон або Квітка Милосердя», Василенко Андрій, Менська ЗОШ ім. Т.Г.Шевченка, 8 клас.
ІІІ місце – «Листи з фронту», Єрмакова Марина, Прилуцька ЗОШ № 12, 11 клас.
ІІІ місце – «Про що вночі шепочуть парти», Кондратенко Богдан, Бахмацька гімназія, 11 клас.
ІІІ місце – «Вибір», Васильєва Анна, Бахмацька гімназія, 8 клас.

Заохочувальні місця:

ІV місце – «Я з тих, хто любить Україну», Матвієнко Ксенія, Ічнянська гімназія, 11 клас.
V місце – «Голубе мій сизокрилий…», Подоляко Варвара, Новгород-Сіверська гімназія.
VI місце – «Чарівний сон», Бунак Аліна, с. Чайкине Новгород-Сіверського району.
VI місце - «Казка поряд», Чкана Альона, с. Волосківці Менського району.

Номінація «Поезія»

І місце – «Герой», Сібашвілі Марина, Киїнська ЗОШ, 9 клас.
ІІ місце – «Назад не буде вороття», Перещ Дарія, Остерська гімназія, 9 клас.
ІІІ місце – «Пам’яті моєї матусі», Закружна Марія, Городнянська спеціалізована школа-інтернат, 9 клас.

IV місце – «Будинок», Плитник Дарина, Сосницька гімназія ім. О.П.Довженка,
11 клас.
V місце - «Різні є на світі села…», Сергієнко Анна , Носівська ЗОШ № 7, 10 клас.
V місце – «Я люблю Україну, моє рідне село…», Дерев’янко Віта, Талалаївська ЗОШ, 9 клас.
VІ місце – «Повернення», Машталір Софія, Ніжинська ЗОШ № 5, 8 клас.

Категорія: Хай весь світ дивують нині діти неньки України | Переглядів: 1707 | Додав: estet | Теги: дитяча творчість, Конкурс | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2018  »