Головна » 2017 » Березень » 27 » Підсумки VІІ обласного конкурсу «Хай весь світ дивують нині діти неньки України»

Підбиті підсумки VІІ обласного конкурсу дитячої літературної творчості «Хай весь світ дивують нині діти неньки України». На конкурс з усієї Чернігівщини надійшло близько 200 творчих робіт – віршів, казок, оповідань, літературних замальовок.
Дуже багато гарних патріотичних, оптимістичних творів, члени журі ретельно вивчали кожен твір, уважно вчитувалися в кожен рядок. Кращих визначити завжди не просто, але необхідно. Ми вітаємо переможців, що посіли 1-3 місця, всі ці твори друкуватимуться в спеціальній збірочці. Твори, відзначені заохочувальними місцями, за можливістю, теж розміщуватимуться на сайті бібліотеки.
Ми дякуємо всім учасникам конкурсу, ваші головні перемоги ще попереду, наполегливості вам, перемог, віри в себе! Восени – вже VІІІ конкурс!
(Журі обласного конкурсу «Хай весь світ дивують нині діти неньки України»)

Переможці
VІІ обласного конкурсу дитячої літературної творчості
«Хай весь світ дивують нині діти неньки України»

Молодша група

Номінація «Проза»
І місце – «Хліб – він святий», Сидоренко Арсен, 9 років, с.Перелюб, Корюківський район.
ІІ місце – «Казка про краплинку», Краснобаєва Таміла, 5 клас,с.Софіївка, Носівський район.
ІІІ місце – «Чорний кіт у Лондоні», Курінська Анна, 7 клас, с.Тростянець, Ічнянський район.
Заохочувальні місця:

IV місце – «Друзі», Нестеренко Ксенія, 4 клас , м. Семенівка.
V місце - «Герой, який живе поруч», Пархоменко Андрій, м. Семенівка,4 клас.
VІ місце – «Мрію про мир на всій землі», Гарус Маргарита, 7 клас, смт. Ріпки.

Номінація «Поезія»
І місце – «Послухай…», Джим Вікторія, 6 клас, с. Держанівка, Носівський район.
І місце - «Летять, летять сніжинки», Татаренко Даша, 4 клас, м. Ніжин.
ІІ місце – «Подарунки для мами», Картель Ірина, 7 клас, с.Волосківці, Менський район.
ІІІ місце – «Родина», Рахінський Богдан, 5 клас, с. Сокиринці, Ічнянський район.

Заохочувальні місця:

IV місце – «Вірш для мами»,Гриценко Анна, 7 клас, с.Волосківці, Менський район.
V місце – «Осінь», Макей Юлія, 5 клас, м. Семенівка.

Старша група

Номінація «Проза»
І місце – «Пиріг із суничним варенням», Андряник Юлія,11 клас, смт. Козелець.
І місце – «Ванько,пілот і квартирант», Гурин Анастасія, 9 клас, м.Бобровиця.
ІІ місце – «Подих музики», Баєнко Наталія, 10 клас, с.Волосківці,Менський район.
ІІ місце – «Герої не вмирають», Савельєва Дарина, 8 клас, м. Сновськ.
ІІІ місце – «Моя Україна», Безручко Євгенія, 9 клас, м. Сновськ.

Заохочувальні місця:

ІV місце - «Осінь», Путря Вікторія, 10 клас, м. Бахмач.
V місце – «Починаймо з себе…», Кондратенко Богдан,9 клас, м. Бахмач.
VІ місце – «Віра малого українця у Велике майбутнє своєї Батьківщини», Шостка Роман, 8 клас, с. Кобижча, Бобровицький район.

Номінація «Поезія»
І місце – «Матусі», «Герої не вмирають», Береславська Христина, 10 клас, с. Наумівка, Корюківський район.
ІІ місце – «Величний Львів», «Лиш вчора обіймав…», Денисенко Марина, 9 клас, м.Ніжин.
ІІІ місце – «Україна», Повітко Альона, 10 клас, м.Мена.

Заохочувальні місця:

IV місце – «Воїнам», Ващенко Наталія, 9 клас, м. Прилуки.
V місце - «Революція гідності», Шейко Валерія, 10 клас, м.Ніжин.
V місце – «Врятуй Україну!», Бондурко Юлія, 9 клас, с. Гмирянка, Ічнянський район.
VІ місце – «Як пряно пахнуть чорнобривці», Нікітенко Валерія, 10 клас, смт.Короп.
VІ місце – «Три святині», Васько Владена, 6 клас, м.Остер.

Відзнакою голови журі конкурсу письменниці Тетяни Пакалюк відзначене есе Олексія Полюшка «Моя Батьківщина» (м.Сновськ).

Категорія: Хай весь світ дивують нині діти неньки України | Переглядів: 1898 | Додав: estet | Теги: Конкурс | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2017  »