Головна » 2015 » Вересень » 18 » Підсумки II обласного фотоконкурсу «Читають діти…»

Підсумки II обласного фотоконкурсу «Читають діти…»
Як народжується читач? А з чого починається любов до книги, до читання? Саме про це розповідають фотосвітлини II обласного фотоконкурсу «Читають діти…», зініційованого Чернігівською обласною бібліотекою для дітей ім. М.Островського, разом з дитячими бібліотеками області, Чернігівським обласним відділенням УБА (надалі УБА), першим міським відділенням Райффайзен Банк Аваль.
Журі конкурсу очолив відомий в Чернігові і в Україні фотомайстер – Віктор Кошмал. Понад 60 фоторобіт, за п’ятьма номінаціями надіслали до обласної бібліотеки для дітей ім. М.Островського юні читачі та бібліотекарі з різних регіонів Чернігівщини. Героями фото стали і малюки, які роблять перші кроки у світ читання, і більш досвідчені старшокласники, і бібліотекарі, і домашні улюбленці – коти, собаки, кролики і навіть… корови!
Райффайзен Банк Аваль відзначив переможців пам’ятними призами, а Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА та УБА нагороджуватимуть переможців наприкінці жовтня.
Конкурс виявився цікавим, веселим і повчальним!
Переможці та дипломанти конкурсу:
«Наймайстерніше фото»
I місце – Гаврюш Дмитро «Хто ж вони янголи» (м.Корюківка)

II місце – Білецький Дмитро (м.Бахмач)

III місце – Єрьоміна Олександра Миколаївна (пров. бібліотекар Тур’янської сільської бібліотеки-філіал Щорської ЦБС)

«Перші кроки у світ книги»
I місце – Бойко Володимир (м.Ніжин)

II місце – Болотна Людмила Олександрівна «Звуть мене Тарас, я прийшов, книжки до вас» (заст. директора Корюківської ЦБС по роботі з дітьми)

III місце – Шинкарьова Тамара Олексіївна «Зачиталися» (бібліотекар Борзнянської РДБ)

«Тварини теж читають!»
I місце – Тютюнник Марія «Ну, Сонько, ти ж дістала, а ти сама її читала?» (зав. Олександрівська сільська бібліотека-філіал).

II місце – Прядка Тетяна «Вірно, Ладо, це літера «А-а-а!» (м.Борзна)

«В об’єктиві бібліотека»
I місце – Сильченко Наталія Василівна «Літні відкриття в книжковому світі» (бібліотекар Щорської РДБ)

II місце – Поповка Сніжана «Ось послухайте, будь ласка! Почитаю я вам казку!» (м.Корюківка)