Головна » 2024 » Серпень » 6 » Обласний конкурс дитячого малюнку «Книжкові мандри з Зіркою Мензатюк»

Обласний конкурс дитячого малюнку «Книжкові мандри з Зіркою Мензатюк»
Увага!!! Терміни проведення Конкурсу продовжено!!

Чернігівська обласна бібліотека для дітей запрошує юних художників Чернігівщини продемонструвати свої таланти в обласному конкурсі дитячого малюнку, присвяченого ювілейному Дню народження Зірки Мензатюк «Книжкові мандри з Зіркою Мензатюк».

У Конкурсі беруть участь діти-читачі Чернігівщини у 3-х вікових категоріях:

- дошкільники;
- учні 1-4 класів;
- учні 5-8 класів.

Конкурс проводиться з 15 липня по 30 вересня 2024 року.

Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують оригінальні малюнки формату А-3, у довільній живописній формі, виконані олівцями, пастеллю, фломастерами, олійними, акварельними, акриловими фарбами чи гуашшю.

Малюнки, виконані учасниками Конкурсу на місцевому рівні, надсилаються до бібліотеки ТГ за місцем проживання учасника, яка відправляє зібрані роботи до Чернігівської обласної бібліотеки для дітей, не пізніше 2 вересня 2024 року для підбиття підсумків Конкурсу, на адресу:

КЗ "Чернігівська обласна бібліотека для дітей"14032, м. Чернігів, проспект Левка Лук'яненка, 22-А з поміткою: обласний конкурс дитячого малюнку "Книжкові мандри з Зіркою Мензатюк"

На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатком до роботи) українською мовою необхідно зазначити: ПІБ, вік, контактний телефон, домашня адреса, назва бібліотеки.

Головне журі Конкурсу оцінює роботи, що надійшли на другий етап, та визначає переможців, які будуть оголошені 11 жовтня 2024 року. Переможці будуть відзначені дипломами та пам’ятними призами від організаторів Конкурсу.
Більш детальна інформація про Конкурс у «Положенні». Бажаємо натхнення та успіху!

Положення про конкурс:

Категорія: Оголошення | Переглядів: 178 | Додав: estet | Теги: конкурс малюнка, Мензатюк З. | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2024  »