Головна » 2015 » Квітень » 16 » Обласне свято-конкурс «Діти, що читають-майбутнє України»

Обласне свято-конкурс «Діти, що читають-майбутнє України»
В обласній бібліотеці для дітей ім. М.Островського кращі діти-читачі з усієї області зустрілися на обласному святі-конкурсі «Діти, що читають-майбутнє України», яке щорічно з 2005 року відбувається в рамках Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач року»
Фіналісти з багатьох регіонів Чернігівщини змагалися у різноманітних конкурсах, пов’язаних з літературою, читанням на звання кращого читача області: діти взяли участь у літературній вікторині за творчістю відомого українського письменника, ювіляра цього року Всеволода Нестайка і в конкурсі знавців довідників, енциклопедій «Хочу я все знати», в традиційному конкурсі-контрольній з української. Діти завжди залюбки змагаються в таких цікавих завданнях з літератури, мови і достойно завершують конкурси.
Партнерами, які традиційно підтримують наші зусилля, є Департамент культури і туризму, національностей і релігій облдержадміністрації та Обласне відділення Дитячого фонду України. Всі фіналісти конкурсу нагороджені невеличкими подарунками, а переможці і спеціальними грамотами і за доброю традицією представлятимуть наш край у дитячому фестивалі «Книгоманія» у Львові.
Переможцями і кращими читачами Чернігівщини 2015 року визнані:
Блудша Юлія, 6 клас, м. Чернігів;
Мареніна Вікторія, 7 клас, с.Количівка, Чернігівський район

Вітаємо всіх переможців, їхніх батьків, вчителів ! Діти читають і це прекрасно! Адже діти - наше майбутнє.

Категорія: "Найкращий читач року" | Переглядів: 1958 | Додав: estet | Теги: найкращий читач року | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2015  »