Головна » 2016 » Травень » 6 » Новий сайт про український вимір Другої світової війни

Новий сайт про український вимір Другої світової війни
«Українська Друга світова 1939–1945» – саме під такою назвою Українським інститутом національної пам’яті створено сайт про український вимір Другої світової війни.
Друга світова війна – найбільший збройний конфлікт в історії людства. У ньому протистояли два військово-політичні блоки – держави Осі та Об’єднані Нації (Союзники). Бойовими діями були охоплені Європа і Східна Азія, Африка і Близький Схід, Атлантика і Тихий океан.
Україна була одним із театрів, де відбувалися найзапекліші бойові дії Другої світової. Війна прийшла на територію України у перший свій день – 1 вересня 1939 року. До останнього дня війни, 2 вересня 1945 року, українці воювали на різних фронтах глобального конфлікту, часто – один проти одного.
Зацікавлений відвідувач потрібну інформацію може знайти у таких розділах сайту: «ВІДЕО», «ВИСТАВКА», «БІБЛІОТЕКА», «ІНФОГРАФІКА», «КАРТИ», «МАКИ ПАМ’ЯТІ», «КЛЮЧОВІ ПОДІЇ», «ПОСТАТІ», «ТЕКСТИ», «ФОТОГАЛЕРЕЇ», «МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ».
Адреса сайту «Українська Друга світова 1939–1945»: http://www.ww2.memory.gov.ua/
Український інститут національної пам’яті запрошує дізнатись більше про український вимір Другої світової.

Український інститут національної пам’яті

Категорія: Оголошення | Переглядів: 1520 | Додав: estet | Теги: Друга світова_війна | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2016  »