Головна » 2020 » Жовтень » 16 » Нові покоління відмовляються від алкоголю

Нові покоління відмовляються від алкоголю
Останнім часом у світі спостерігається зростання продажів безалкогольних напоїв. І не дарма. Серед міленіалів та зумерів (поколінь, що народилися в останні 20 років минулого століття і після 2000 року) стало модним бути "зацікавленим у тверезості".

Та чи стане це масовим трендом?

Термін "зацікавлені тверезістю" у 2018 році придумала американська письменниця Рубі Воррінгтон - авторка книги про те, як змінюються наші відносини з алкоголем.

Мілленіалів - зазвичай, так називають людей, які народилися у 1981-1996 роках, - заведено вважати менш "спраглими" до алкоголю, ніж попередні покоління. А "покоління Z", яке йде за ними, або "зумерів", це стосується ще більшою мірою.

20 років тому той, хто вів здоровий спосіб життя, виглядав дивно. Тепер це круто! Суспільство стало більш свідомим, і виправдовувати вживання алкоголю стає все складніше.

Після виходу книги Рубі Воррінгтон в інтернеті один за одним стали з'являтися проповідники тверезості. Лі Менго, який у соцмережах відомий під ніком "Тверезий хлопець", зазначає, що його завжди дратувала поширена думка "Тверезі люди - нудні люди".

Повірте, цікавою людиною можна бути і без вживання алкоголю!

Зростання стурбованості людей своїм здоров'ям змінює вподобання щодо напоїв. Бренд безалкогольного пива Heineken 0.0 вперше в історії стане головним спонсором Ліги Європи з футболу.

Сайт "Один рік без пива", який пропагує здоровий спосіб життя і дає поради щодо позбавлення від алкогольних звичок, повідомив про 30-відсоткове зростання постійних користувачів з березня. Наразі в спільноті - 70 тисяч людей з 90 країн.

Дослідження, проведене на замовлення виробника рому Bacardi, показало у 2019 році 42-відсоткове зростання кількості запитів Google на слово "mocktail" - так називають безалкогольні коктейлі.

За останніми даними ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я) за два останні десятиліття кількість тих, хто вживає алкоголь, скоротилася на 5%.

Алкоголізм щороку викликає близько трьох мільйонів передчасних смертей. Тож варто замислитися…

Джерело:

Дивитися:

Молодь та алкоголь

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 436 | Додав: estet | Теги: відмова від алкоголю, тверезість | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2020  »

estet