Головна » 2024 » Лютий » 13 » Нова книга чернігівської письменниці і бібліотекарки Олени Терещенко «Таємниці на межі світів» з’явилася у нашій бібліотеці

Чернігівщина понад сто років тому і у ХХІ столітті. Дві ровесниці: шістнадцятирічна Ольга, яка дивом опиняється в родині випускника юридичного факультету Олександра, і старшокласниця Аліна, яка приїжджає на канікули до тітки у провінційне містечко. Кожна належить своєму часові, але в житті обох відбуваються загадкові, навіть містичні події. Олександр, якого гнітить рутинна робота нотаріуса, нарешті отримує шанс розслідувати злочин: з виставки зникла шпага наполеонівських часів, але в пошуках йому не обійтися без Ольги. Невелике, але всім відоме містечко збурює хвиля дивних смертей, і Аліна, долучаючись до пошуку вбивці, із жахом усвідомлює, що це не зовсім людина… Небезпеки та загроза смерті не зупиняють ні Ольгу, ні Аліну.

Заінтриговані? Ото ж бо! Це – нова книга письменниці Олени Терещенко, яку вона подарувала Чернігівській обласній бібліотеці для дітей і за яку весь колектив і всі читачі безмежно вдячні пані Олені. Адже сюжет повістей, що увійшли до збірки, а саме: «Шпага маркіза де Мор’є» (ліричний ретродетектив) і «Угода з примарою» (містична повість), надзвичайно-приголомшливо захоплюючий! Тож приходьте до нас за книгою і переконайтеся в цьому самі!

Дія творів відбувається в Чернігові та Седневі. Книга орієнтована, насамперед, на молодіжну аудиторію, адже Олена Терещенко пише підліткове фентезі. А для цього потрібні особливі талант і світосприйняття, вміння знайти ключик до юних сердечок, образність і чуттєвість. І пані Олена – письменниця, яка живе поруч із нами, в одному місті, ходить тими самими вулицями і милується краєвидами рідного міста, чудово розуміє свою вікову аудиторію. Мабуть через те її твори особливі та фантастичні. Таємниці є завжди і всюди! Пам’ятайте про це, наші любі читачі…

Категорія: Нові книги | Переглядів: 127 | Додав: estet | Теги: Терещенко О. | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2024  »