Головна » 2020 » Травень » 28 » Намалюй свої думки. Арт-терапія вдома

Намалюй свої думки. Арт-терапія вдома
Що таке арт-терапія?
Це метод, завдяки якому людина невербально може самовиражатися. Коли ми малюємо, ми висловлюємося образами. Це те, що ми мислимо. А наша мова – вже допоміжний інструмент для вираження думок у структурованому вигляді.

Навіщо нам арт-терапія?
Коли у людини якась емоційна криза, або нерозуміння із суспільством, у якому вона живе, їй набагато легше висловити і зрозуміти себе через образи, ніж через слова. Таким чином арт-терапія допомагає розкрити глибинні емоційні проблеми і якоря, які тримають нас внизу.

Особливо це допомагає дітям, тому що у них немає навіть словникового запасу, щоб пояснити все, через що вони проходять і що вони відчувають. А відчувають вони дуже багато, адже вони вчаться жити.

Як займатися арт-терапією самому на карантині?
Займатися самому арт-терапією можна.
Цей метод може допомогти зараз зберегти мир в умовах домашнього ув'язнення. Ми виявилися закритими вдома зі своїми близькими. Мало того, що кожен знаходиться в стресовій ситуації, так ще ми і повинні зіткнутися одне з одним в природних ситуаціях, і це нелегко.

Якщо ви сядете і почнете малювати, ви побачите, що це переведе русло енергії у позитивне. Замість того, щоб нападати один на одного, ви зможете виплеснути цю енергію на папір. Можна згадати або придумати щось хороше. Фантазія допоможе не тільки заспокоїтися, але і направить мозок в той напрямок, де він зможе придумувати креативні рішення проблем або адаптуватися до кризи.

Своїм професійним досвідом поділилась Катерина Соколова з Дніпра – нині практикуючий арт-терапевт в Лос-Анджелесі.

Щоб гарно розібратися в цій важливій темі, а також правильно застосовувати арт-терапію, радимо уважно і до кінця прочитати статтю:

«Намалюй свої думки: українка в Каліфорнії – про те, як арт-терапією лікують у США»:

Ви дізнаєтесь:

 Як метод малювання може витягнути з ями депресій, сварок і напруги
 чому його застосовують в США навіть в рамках державних програм
 Що дає малюнок?
 Як арт-терапія застосовується у роботі з людьми з особливостями розвитку?
 Кому потрібна арт-терапія?

Читайте, малюйте і будьте здорові!

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 496 | Додав: estet | Теги: арт-терапія | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2020  »