Головна » 2020 » Травень » 18 » Найкращий засіб пересування під час карантину - велосипед !

Найкращий засіб пересування під час карантину - велосипед !
Під час карантину багато людей змушені обмежувати себе в активному житті, у русі. Хочемо нагадати про екологічний, корисний та безпечний засіб пересування – велосипед.

З одного боку, велосипед – активний відпочинок і засіб підтримки гарної фізичної форми, а з іншого – це екологічно чистий вид транспорту для щоденних поїздок.

У чому ж полягає позитивний ефект від регулярної їзди на велосипеді?

 Підвищується інтенсивність серцевих скорочень, що служить ефективним способом тренування серцевого м’яза.
 Нервова система переключається зі стресової обстановки на концентрацію рухів, що служить хорошим розвантаженням для організму в цілому.
 Під час прогулянок на велосипеді відбувається відмінне тренування легень.
 Любителі велосипедних кросів довше зберігають молодість, підтримують фігуру в підтягнутій формі і продовжують життя, знижуючи ризик розвитку серцево-судинних захворювань.
 Збагачення киснем відноситься не тільки до м’язів, а й до головного мозку, що покращує його діяльність
 Їзда на велосипеді спалює багато калорій, але при цьому ви не відчуваєте себе виснаженим, а, навпаки, відчуваєте приплив енергії та моральних сил.
 А ще це може бути просто чудовою прогулянкою гарними місцями

Додатково про плюси катання на велосипеді читайте за посиланням:

Але це ще не все! Ми підшукали для вас декілька цікавих фактів про наш улюблений двоколісний засіб пересування – велосипед.

 В Англії велосипед вважають найвеличнішим винахід людства з 1800 року
 З самого початку велосипеди мали велике переднє колесо з педальним приводом і маленьке заднє для підтримки. Їздити на них було досить складно, а падати – небезпечно.
 В Китаї на один автомобіль припадає 250 велосипедів. Половина всіх поїздок здійснюється саме на них. В містах Данії, Німеччини і Голандії – 30%.
 Об’єм легенів велогонщика значно більший в порівнянні з іншими професійними спортсменами.
 Заможні англійці користуються велосипедами в 2,5 рази більше, ніж бідні.
 В німецькому Фрайбурзі є престижний житловий район, в якому заборонено користуватись автомобілем, але можна пересуватись за допомогою велосипеда, який тут користується великою популярністю.
 В Японії на стоянках для велосипедів, які знаходяться біля школи, прикріплено таблички з зображеннями акуратно припаркованих велосипедів і напис: «Так паркують свої велосипеди хороші діти». А на іншій табличці зображено необережно припаркований транспорт з текстом: «Так хороші діти свої велосипеди не залишають». Ось так!

Відео: Як змінився велосипед за 200 років. Одна історія

Може, настав час приєднатися до числа щасливих велолюбителів? Тим більше зараз, під час карантину? Отже, катайтесь на велосипеді і будьте здорові!

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 490 | Додав: estet | Теги: Велосипед | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2020  »