14:26 На зимових канікулах до бібліотеки… | ||||
![]() Під час лялькової вистави «Пригоди новорічного Колобка» хвилювалися за головного героя, який ледь не потрапив у халепу… Задоволені і щасливі пообіцяли завітати знову! ![]() ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |
14:26 На зимових канікулах до бібліотеки… | ||||
![]() Під час лялькової вистави «Пригоди новорічного Колобка» хвилювалися за головного героя, який ледь не потрапив у халепу… Задоволені і щасливі пообіцяли завітати знову! ![]() ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |
Дорогі друзі!
Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»
З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй