16:00 На гостини до "Чернігівщини автентичної" | ||||
![]() Діти із задоволенням переглянули відео про чернігівську старовину, стали свідками перевтілення сучасної дівчини у чернігівську панянку початку 20 століття за допомогою автентичного одягу. Наприкінці зустрічі діти написали різдвяні і новорічні побажання нашим захисникам на листівках-сердечках. Ми обов'язково передамо їх адресатам. ![]() ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |