Головна » 2022 » Грудень » 2 » Мандрівка у книжковий світ: «А у нас книжки для вас!»

Мандрівка у книжковий світ: «А у нас книжки для вас!»
Аби кожен читач мав доступ до цікавих історій, працюють бібліотеки. Але, на жаль, не всі бажаючі можуть відвідати книгозбірні, тому Чернігівська обласна бібліотека для дітей завітала до школи одного із сіл Чернігівського району.

Не маючи змоги відвідати бібліотеку, діти здійснили віртуальну екскурсію, переглянувши відеоролик з бібліотечним котом Кексом «У нас читають з пелюшок».
Під час зустрічі школярі поринули у загадковий світ незвичайних книг.
Їм було цікаво все:

- Книжки з секретними віконцями, відкривши які можна дізнатися цікаві факти про доісторичний світ;
- Балакуча книжка-планшет «Весела ферма», яка допомагає пізнавати навколишній світ;
- Книжки з магнітними малюнками, з якими можна погратися і створити різноманітні казкові сценки.

Діти були у захваті від книжок з шумовими ефектами, рухомими малюнками.
А наприкінці зустрічі школярі перевірили свої знання, зігравши в інтелектуальну гру «Весела карусель».

Було цікаво і весело… Книжки-мандрівниці повернулися додому, але вони з нетерпінням чекають нових зустрічей з маленькими читайликами.

Категорія: Події | Переглядів: 257 | Додав: estet | Теги: нові читачі, екскурсія | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2022  »