Головна » 2023 » Лютий » 17 » Маленькі читачі відвідали етно-куточок «Чернігівщина автентична» у відділі мистецтв

Українці - це народ, який славиться у всьому світі працьовитістю, розумом, гостинністю, піснями, творчими вміннями і народними майстрами. В Україні вміли і ткати, і вишивати, і різати по дереву, виготовляти кераміку. Ця майстерність передавалася з покоління в покоління, донині існує та радує своєю красою.

Із традиціями стародавнього побуту, вишивання, одягу нашого краю познайомилися сьогодні маленькі читачі, що відвідали етно-куточок «Чернігівщина автентична» у відділі мистецтв Чернігівської обласної бібліотеки для дітей.

Малеча з цікавістю роздивлялася, якими речами користувалися наші предки в минулому. Дізналися, що таке рубель та качалка, гребінь та чесало, веретено. З’ясували, з чого робили дідух та що він символізував, для чого заносили його під час Різдвяних свят до хати. Зацікавив дітей і старовинний посуд: глечики, сулія, миски і ложки.

А наприкінці зустрічі, відгадуючи загадки бібліотекарів, діти міцно закріпили отримані знання!

Категорія: Події | Переглядів: 150 | Додав: estet | Теги: Чернігівщина автентична | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2023  »

larisa-kazakova