17:51 «Майстриня із Седнева». Книга про відому майстриню Зінаїду Лук’яненко | ||||
![]() Нове гарне видання «Майстриня із Седнева», над появою якого працювали Чернігівський історичний музей імені В. В. Тарновського та Філія «Садиба родини Лизогубів», презентували 21 грудня до 85-річного ювілею Зінаїди Григорівни. Чернігівська обласна бібліотека для дітей приєднується до численних щирих привітань Зінаїди Григорівни Лук’яненко. Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, нових творчих злетів і натхнення. Творіть красу на радість українцям! Поява збірника «Майстриня із Седнева» - це ще один важливий крок у збереженні нашої спадщини і культурних надбань для передачі наступним поколінням. Це також і гарна новина для користувачів Чернігівської обласної бібліотеки для дітей, у фонді якої відтепер є подарований авторами примірник книги. Видання буде корисним історикам, краєзнавцям, музейним працівникам, а також усім, хто цікавиться культурою Чернігівщини. ![]() ![]() ![]()
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |