Головна » 2018 » Листопад » 9 » Люди увічнюють тварин



16:06
Люди увічнюють тварин
У віртуальну подорож вирушили сьогодні маленькі відвідувачі обласної бібліотеки для дітей – учні 29-ї чернігівської школи, аби дослідити пам’ятники, які встановили люди своїм друзям і помічникам – тваринам.
А таких монументів у світі чимало. Наприклад, в Німеччині, Данії, Литві увічнюють в камені і бронзі свиню. Українці в цьому питанні, звісно, не відстають: лише на Полтавщині пам’ятників свині аж шість.
У Монголії в камені вшанували верблюда – «корабля пустелі», незамінного помічника трударів. У Каалі-на-Майні (Німеччина) є пам’ятник зайцю, а на грецькому острові Родос – оленям. Є пам’ятники коровам і бикам, носорогам і щукам, каченятам і дельфінам.
Найулюбленіші домашні тварини – коти і собаки. Равальський кіт – один із символів Барселони, а бронзовий кіт Пантелеймон стоїть в історичному центрі української столиці.
Найбільше ж у світі пам’ятників собакам, яких справедливо називають другом людини. Найперший пам’ятник собаці був встановлений ще у Давній Греції. У столиці Японії Токіо є скульптура Хатіко, в Нью-Йорку – Бальт.
Пам’ятників тваринам багато. Кожен з них унікальний. І за кожним – своя дивовижна історія, яку тепер знають юні відвідувачі обласної дитячої бібліотеки.








QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.




Категорія: Події | Переглядів: 766 | Додав: estet | Теги: пам'ятники тваринам | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
E-Книжки
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Форма входу
Мистецький простір

Про Мову

Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 3
Користувачів: 1
estet