17:49 Літній бібліотечний марафон триває! | ||||
![]() Зустрілися діти з найцікавішими книгами, яких вдосталь на будь-який смак, вік і тему. Взяли участь у літературній грі-мандрівці, присвяченій Тарасу Шевченку «Тарасовими шляхами». Дізнавалися найцікавіші факти про природу (флору і фауну) та її захист під час екологічного квесту «Природі потрібна моя допомога». Бібліотекарі відділу обслуговування учнів 5 – 9 класів і самі навідалися до навчального закладу Чернігова, де організували для дітей захоплюючу рухливу командну гру «Твої кроки до здоров’я та безпеки». І постійні відвідувачі, і ті, хто вперше стає учасником наших заходів, у неймовірному захваті. Ми ж працюємо, щоб наші користувачі отримували гарну книгу, атмосферу, настрій.
| ||||
|
Всього коментарів: 0 | |