Головна » 2014 » Листопад » 4 » Літературна година «Сійся, слово українське»

Літературна година «Сійся, слово українське»
Гей, яка чудова,
Свіжа і багата
Ураїнська мова,
Мова мами й тата!
Мова мами й тата,
Діда і бабусі,
Знаю її добре,
Ще краще навчуся.

Р. Завадович.

9 листопада, в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-літописця, в Україні відзначається День української писемності та мови. За традицією,в цей день згадують першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря Нестора- літописця. Дослідники вважають, що саме з нього і починається писемна українська мова. А збірка літописів «Повість минулих літ» принесла Преподобному Нестору всесвітню славу.
Напередодні свята до нас завітали давні друзі, вихованці 22 ліцею, на літературну годину «Сійся , слово українське». Діти дізнались, що початок української писемності сягає у глибину тисячоліть. Їх зацікавила історія створення нашої абетки. Маленькі читачі висловлювали свої думки як і для чого потрібно вивчати мову та розгадували шаради і загадки.

Категорія: Події | Переглядів: 1030 | Додав: estet | Теги: мова, Нестор Літописець | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2014  »

estet