Головна » 2020 » Квітень » 10 » Ліки проти нудьги під час карантину

Ліки проти нудьги під час карантину
Дитячий письменник та ілюстратор Метт Стентон запустив безкоштовні уроки малювання «MonsterMonday» і пояснює, чому малювати монстриків — це чудові ліки проти нудьги.
«Мені нудно!» — звучить у період карантину дедалі частіше. Батьки шукають безліч рішень. Здебільшого дітей розважають споживанням: телевізор, відеоігри, книги та музика.
Але з часом це теж набридає. Саме тому найкращими ліками проти нудьги є творчість, вважає ілюстратор.
«Творчість — це не „вхід“, це „вихід“. Вона народжує щось нове, це імпульс. Що більше ви її використовуєте, то більше її є. У часи карантину дітей слід заохочувати щось робити самим. Вони можуть малювати, писати, співати, будувати, проєктувати, грати, танцювати… Усе, що вони люблять творити!»
На своєму каналі в YouTube художник вчить дітей створювати монстриків щопонеділка в прямому ефірі.
«Хороша річ у малюванні монстра — це те, що його неможливо намалювати неправильно (ніхто не знає, як має виглядати ваш монстрик!). Це і є творчість. На відміну від більшості шкільних завдань, де завжди бувають помилки», — цитує ілюстратора KidsNews.
ПОРАДИ МЕТТА, ЯК МАЛЮВАТИ МОНСТРИКІВ
1. Вирішіть, скільки очей має бути у вашого милого чудовиська.
2. Подумайте про форму для тіла — це може бути трикутник, квадрат чи, наприклад, ромб!
3. Руки, ноги, щупальця? Ви можете вибрати.
4. Яким би почувався твій монстр? Струнким? Пухнастим? Колючим?
5. Пам’ятайте: ви не можете намалювати неправильно! Ніхто все одно не знає, як виглядають монстри, бо вони існують лише в уяві!
А після карантину чекаємо на вас, наші любі читачі у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей. У нас такі цікаві книжки про монстриків

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 504 | Додав: estet | Теги: MonsterMonday, Метт Стентон, Монстрики | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2020  »