Головна » 2016 » Лютий » 1 » Леся Українка – поетична квітка України (Віртуальний літературний проект "На іменини до письменника")

Життя Лесі Українки гідне подиву, а талант - захоплення. ЇЇ поезія – насолоджує, чарує.
У творах Лесі Українки відчувається захоплення красою довкілля, уміння не тільки побачити, а й передати барви прекрасного. Є тут музика слова і духовна, моральна краса людської душі, є національний колорит і патріотичні почуття, є загальнолюдські цінності. Читаймо і пізнаваймо ці скарби.

Збірки:
«На крилах пісень» (1893)
«Думи і мрії» (1899)
«Відгуки» (1902)

Інші твори:
перший вірш «Надія» (1880)
вірші «Конвалія» і «Сафо»
поезія «Contra spem spero!» (1890)
драма «Блакитна троянда» (1896)
драматичну поему «Одержима» (1901)
драматична поемі «Кассандра» (1907)
драма «Руфін і Прісцілла»