Головна » 2020 » Травень » 4 » Крок назустріч

Крок назустріч
Дорогі друзі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей любить своїх читачів і працює з переконанням, що «Бібліотека – простір для всіх». Таку ж назву має наш інклюзивний проєкт, в рамках якого ми співпрацюємо з людьми, що мають особливі потреби.

Ми прагнемо привернути увагу до них. Тому надалі будемо обговорювати з вами цю надзвичайно серйозну і важливу тему, а також запропонуємо вам:

 Статті-рекомендації, публікації «Різні, але рівні»
 Серію відео та мультфільмів «Не такі, як всі…»
 Огляди інклюзивних книг «Особливі історії»

Їм необхідна наша підтримка. Зробимо крок назустріч.

Ці чудові мультфільми допоможуть дорослим і дітям зрозуміти дітей з особливими потребами і надихнуть на добрі справи…

«Мотузки» - Історія про рівність, солідарність, дружбу та дитячу мудрість, якій варто повчитися і дорослим, і дітям.

«Про Діму» - Цікавість маленької дівчинки та мудрі поради її мами стають початком справжньої дружби з тим, хто від тебе відрізняється

«Мій братик з Місяця» - про хлопчика-аутиста очима його старшої сестри

Категорія: Корисно знати | Переглядів: 482 | Додав: estet | Теги: інклюзивний проєкт | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2020  »